speellijst 1983

6 jan D-Day met Studio 12
7 jan Anti-Pasti
8 jan Nico & Band
9 jan Bap vun Driune + Joost Belinfante band
12 jan Talentenshow
13 jan D-Day met Vincent 2, Actor
14 jan American Gypsy
15 jan Hanoi Rocks, Sad Iron
16 jan Dennis Brown
18 jan Blitz, Prime Ministers
19 jan Moluccan Moods met Tjikkelele, Stramp Free
20 jan D-Day
21 jan Birthday Party, Exploiting The Prophets
22 jan Sound, Two Supply
23 jan Sprang aus den Wolken, Zanzibars Twist
25 jan gbh
26 jan Kunstavond, thema: ‘Heel Rotterdam praat erover’
27 jan D-Day met Factory Toys, Visitor
28 jan Feest
30 jan VU-Kamerkoor

2 feb Talentenshow
3 feb D-Day
4 feb Wilson Pickett
5 feb Weekend
6 feb Kunstbeurs; Tapper Zuki & The Warriors, Inity (av)
8 feb Au Pairs
10 feb D-Day met Jardin des Meines, Casual Affairs
11 feb Fall, Eton Crop
12 feb Black Flag, Minutemen, Night Boat from LA
13 feb Lezing Rudy Kousbroek: De smeulende kwestie. Over de toekomst van de moraal.
15 feb Rietveld-feest: ‘Rietveld, wat erg’
16 feb Moluccan Moods met Be Free, Lady Soul, film over Am bon
17 feb D-Day met Ce Sok
18 feb Def Leppard, Wilde
19 feb Klaus Schulze
20 feb Blazersgroep Het Ensemble o.l.v. Huub Kerstens
21 feb Congres over minderheden, thema: “vrijetijdsbesteding van buitenlandse jongeren’ i.s.m. de Raad van het Jeugdbeleid en Hans-Onno v.d. Berg
22 feb Stranglers
23 feb Amsterdam voor Pampus m.m.v. Awacs, Extorch, Pilots, Ton Lebbink
24 feb D-Day met Rick van Boeckel, P. Kok
25 feb Prince F ar I, Creation Rebel
26 feb Richard Heil & The Voidoids, Tröckener Kecks
27 feb Afscheidsconcert Solution, Cindy Perez

2 mrt Talentenshow
3 mrt Remco Scha, Elemental Music
4 mrt Remco Scha, Elemental Music
5 mrt w.h.s. radio-avond
6 mrt Herman Brood & His Wild Romance
7 mrt Herman Brood & His Wild Romance
8 mrt Internationale vrouwendag
9 mrt Black Out met het Eddy Veldman Sextet, Oszo
10 nut D-Day met Vice e.a.
11 mrt Fabulous Thunderbirds, Link Wray, Tilt Team
12 mrt ufo, Spider. Nacht: John Cale
13 mrt Bram Vermeulen & De Neefjes, Paolo Passionato & The Pennies from Heaven
16 mrt Moluccan Moods met Nusanewe, Nuscera, Impuls, film: Ambon door de eeuwen heen, deel I
17 mrt D-Day met Lab 80, Bells of Home
18 mrt Angelic Upstarts, Combat 84
19 mrt Echo & The Bunnymen, Tecnoville
23 mrt Het Grote Rock & Poëzie Circus met Guido Lauwaert e.a.
24 mrt D-Day met Gammagluboline
25 mrt Fragment
26 mrt Paradijsvogels m.m.v. Cowboys uit België, Jodelende Huisvrouw, Damesorkest de Klinkende Pan, Levende Kanonskogel, Buikdanseres, Sterke Belg & Familie, de Haarlemse Hawaiiaan, Travesties e.v.a.
27 mrt Cassettepresentatie: Kees Kalmthout, Sammie America’s mam, Ton Lebbink
28 mrt Dennis BoveB & The Dubband
29 mrt Discussie over de Stopera: het falen van de tegenkracht
30 mrt Tweede Open Nationale Gitaarkampioenschappen; Begeleidingsband: Jaap van der Sluis, Willem Ennes, Leon Klaasse. Presentatie: Emile den Tex
31 mrt Super D-Day met Das Wesen, Nasmak, Pigbag

1 apr Comsat Angels, Ze Popes
2 apr Culture Club, Malcolm Braithwaite Experience
3 apr David Lindley
4 apr J.P. den Tex & Private Life, video-presentatie
5 apr J.P. den Tex & Private Life, video-presentatie
6 apr Talentenshow
7 apr Kowalski, t.n.t., Never Noooh No
8 apr Doe Maar
9 apr Dance party met Blancmange, Guilty
10 apr Dr. Feelgood, Woody & The Sidemen
11 apr Discharge, Boegies
12 apr John Martyn, Well Brian
13 apr Black Out met Cari Fusion, Creole Rhythm Gang
14 apr D-Day Solo
15 apr Eten met Europa
16 apr Eten met Europa
17 apr Gun Club, Sturm und Drang
19 apr Shriekback, Happy Few
20 apr Moluccan Moods met Voice of Nunusaku, Back from Eternity
21 apr Two Supply, Tent
22 apr Frank Marino
23 apr Voorronde (eerste) Grote Prijs van Nederland met Dutch, To-Lips, Visitor, Cylinders, Fra Fra Sound, Koffieband, Lady Soul, Marvels, Neel, Neon, Piu Piu, Tecnoville, Cindy Perez
24 apr Bo Diddley
25 apr Fad Gadget
27 apr A Certain Ratio, Quando Quango 30 apr De balkonscène, speech door Jango als Zuidamerikaans potentaat 3 mei Jimmy Cliff

5 mei Red Band, Los Mismos, toneelgroep Onzuiver, H-Gang, Paolo Passionato. Muziektheater Sola Luna (av)
6 mei A Flock of Seagulls, Belle Stars
8 mei Synthesizerfestival met om 20.00 uur: Wolfgang Duren en fosfor-neonshow
10 mei Dambala, Jahsem, Justice
11 mei Black Out met Salsa Charanga, Salsa Caliente
12 mei Super D-Day met Desert Corbusier, Bazooka, fihn
13 mei Tears for Fears, I2n From Heaven
14 mei Spear of Destiny, Plus Instruments
15 mei Fixx, Divinyls
18 mei Moluccan Moods
20 mei The Nits
21 mei Johnny Copeland Blues Band, Catie Webster
22 mei Thompson Twins 24 mei Sex Gang Children 27 mei Arrow

1 jun Talentenshow
2 jun D-Day met Extorch, Eton Crop
3 jun Stars & Strips: eerste internationale lijntrekkersbijeenkomst m.m.v. Willem de Ridder, Fabiola, Jan Rot, Heino’s (met Gerrit de Jager), Kewi’s, Peter Romer, Trio Dynamo, Bram Vermeulen & De Neefjes, Dirt Rules, Midnight To Six
4 jun Feest met Impulse, Salsa d’Amsterdam, Ghetto Fighters, Batida
5 jun Theatervoorstelling Wezenloos. Zang: Gerda Havertong, muziek: Kees van Zeist, choreografie: Dolores Krind
6 jun TheateryoorstellingWezerAoos
7 jun TheatervoorstellingV/czerAoos
8 jun Misty in Roots
9 jun D-Day met Katzenjammer Kids, Non Alignment Pact
10 jun Het Goede Doel, De Munck
11 jun Palais Schaumburg
12 jun Peter & The Test Tube Babies
13 jun African Night met Sammie Massamba
15 jun Moluccan Moods met Chant, Volunteers
16 jun Modeshow Rietveld
17 jun Clint Eastwood & General Saint, Tuners
18 jun Rock ‘n’ Roll Festival i.s.m. Rock’n’Roll High School met MacTaple, Big Shot, dansdemon-straties, modeshow en rock ‘n’ roll acrobatiek
21 jun Samson, Vandenberg
22 jun Talentengala
23 jun David Thomas, Exploiting The Prophets
24 jun Roger Chapman
30 jun Curtis Mayfield

1 jul King Sunny Adé
2 jul Allez Allez
4 jul John Cale & Band
5 jul Warren Zevon
6 jul Montessori Lyceumfeest met o.a. Paolo Passionato & The Pennies from Heaven 9 jul Johnny Thunders 12 jul Gregg Allman
16 jul Carlsberg (afscheidsconcert), Marvels
17 jul Nicaragua Comiti met gevarieerd programma
20 jul Moluccan Moods met Ebeneser Singers, Salvage, Marcel Manuhutu, Spirit 23 jul Rio Americano Jazz Ensemble
28 jul Southern Death Cult
29 jul Ashanti Roy, Communication 6 aug Dr. John

25 aug VLVu-feest met Extorch, Paolo Passionato
26 aug Discharge, Boegies
27 aug Culture, It Lives
28 aug Sisters of Mercy, Combola
31 aug Taj Mahal Band, Ronald Abrahams & Bass Jones

1 sep Twisted Sister, Anvil
2 sep Gun Club, Violent Femmes
3 sep Howard Devoto
6 sep Creation Rebel
7 sep Killing Joke, Never Noooh No
9 sep Stevie Ray Vaughan, Muskee Gang 12 sep GangofFour 16 sep uk Subs
21 sep Platenpresentatie Blues Bastards met Hans Dulfer, Rinus Groeneveld, Jan Willem Slig-ting e.a.
22 sep KLFP-feest met Rosa King
23 sep African Night met Thiosane, Akrema
24 sep Molukse manifestatie Mangurebe
25 sep Bryan Adams, J.P. Den Tex & Private Life
26 sep Dutch
30 sep Dansen in de herfst; discoparty m.m.v. Richenel, Perfect Combination, Toasters e.a.; d.j. Alex & The Remix; performances, extra surprises

1 okt Feest 3 jaar Malou Melo met Magie Frankie & The Blues Disease, Gigantjes, Ivy & The Terracetones
2 okt Carlos Mejia Godoy y Los Depalacagunia, Volharding, Morgenrood
7 okt Fixx, Carlene
8 okt Clock dva
12 okt Indianendag m.m.v. Koko Petaio, Felicia Mejia, Opo Doti, Thoko Mdlalose
13 okt D-Day met Selfcontrol, Ritz
14 okt Tuners, Oszo (discofeest)
15 okt Mercedes Sosa
29 okt Junior Walker; daarna: dj Eddy de Clerq
30 okt Cocteau Twins, Europeans, Dead Can Dance
31 okt Dillinger

1 nov Muziektheaterproduktie rond Federico Garcia Lorca
2 nov Talentenshow
3 nov LP-presentatie Telstar met Apart, Splitsing, Jaap Krijger, Jong Oranje, Onrust BV, Mar-ko Leenders, Nico & Het Huwelijk, Het Collectief
4 nov Clannad
5 nov Call
6 nov African Night met Tourê Kun da
7 nov Muziektheaterproduktie rond Federico Garcia Lorca
8 nov Chief Ebenezer Obey
9 nov LP-presentatie FC Gerania
10 nov Sugar Minott, Don Carlos (Black Uhuru), Gold (reggae)
11 nov Paul Young & The Royal Family
12 nov Mitch Ryder, Customs Eddy & The Duty Free
13 nov Fleshtones, World War Rockers
14 nov Lezing in de serie “klassieke helden’: Guépin over de ‘tragische held’
15 nov Musical Youth
16 nov Moluccan Moods met Resistance, afscheidsconcert Cheyenne
17 nov Rock Goddess, Seducer
18 nov American Folk Blues Festival (in memoriam Muddy Waters)
19 nov Disco Alex & The City Crew m.m.v. Tunersito, Frans Kuiper Band, Space Crowd
20 nov Modern English, Neel
22 nov Matthias de Boer met zijn One Man Show
23 nov LP-presentatie Surinam Music Ensemble
24 nov gbh
25 nov pil
26 nov Sesteto Mayor del Tango
27 nov Snakefinger
30 nov Discussieavond over Wapenexport naar Latijns-Amerika

1 dec Zymotic, Slauerhoff
2 dec Vandenberg. Second Skin
3 dec Twinkle Brothers
4 dec T-Bone Burnett
6 dec Depêche Mode, Sense
7 dec Paul Young & The Royal Family; 22.30: Talentenshow
8 dec Boxx, Sjako!
9 dec Cabaret Voltaire, wat
10 dec Oerol Binnen m.m.v. 12 Omgevingen, Shusaku Theater, Hans Dulfer’s Reflud
11 dec Die Haut
13 dec Nederlands Blazers Ensemble ‘Luid en duidelijk’, 4 hedendaagse componisten
14 dec Chas Jankei (ex-Ian Dury & The Blockheads), Johnny Funk Band
15 dec cccp (Italiaanse positieve punk), Bollock Brothers
16 dec Moluccan Moods Special met Bebop Evergreens e.v.a., afscheidsconcert Cheyenne
17 dec Rietveldfeest met Rick Nolov & The Losers, Hans Dulfer, Richenel
18 dec Beurs voor kleine uitgevers
20 dec Hoketus m.m.v. Mimikri
21 dec zie 20 dec
22 dec G-String, Central Heating
23 dec ChameleoMS
28 dec De Munck
29 dec Opening Pep Club met de Pep Club Dancers, Mr. Max & New Respect; dj Eddy de Clercq
30 dec Golf Extra met Kiem, performance Geoff Leigh, Tecnoville, wat
31 dec Oudjaarsfeest met Gigantjes, Dutch, Kewi’s, Fay Lovsky e.v.a.