Speellijst 1979

5 jan Electric Pleunis & The Scene
6 jan Massada, Valley of Dolls
10 jan Radio Stad; Friends Workshop Production
11 jan D-Day met New Adventures, Charms
12 jan Sphinx
13 jan Nederlandse Hardrockavond
17 jan Radio Stad; Superjones
18 jan D-Day met Schmutz, Rondo’s
19 jan Ian Matthews
20 jan Wayne County & The Electric Chairs
24 jan Latijnsamerikaans  Filmfestival
25 jan D-Day met Del Rose, Itch
26 jan Latin festival met Salsa d’Amsterdam, Los Olinarenos, José Carbajal, Los Andarigos
27 jan 20 jaar Revolutie in Cuba
31 jan Avond van Stichting Popmuziek Nederland: Blazen met Hans Dulfer

1 feb D-Day met Hyin’ Spiderz, Nasmak
2 feb Exodus, Solution
3 feb Eddie Money, Trail
6 feb Siouxsie & The Banshees
7 feb Talentenshow
8 feb D-Day met Uncle Red Nose Band, Headline
9 feb Stuck On The Verge, met Pete Mustill, Jan-Piet den Tcx, Emile den Tex
10 feb zie 9 feb
14 feb Rubber Dildo’s, Bodysnatchers
15 feb D-Day met Ze Popes, Cilinders
16 feb Freddy Fingers Lee, La Salle’s
17 feb Scorpions, Diesel
22 feb D-Day met Streetbeats, Itch
23 feb Barry Ford & Millstones
28 feb Jango &, Friends

1 mrt D-Daymet Ton van der Meer & Gestoordt, Bugs
2 mrt Buzzcocks, Gang of Four
3 mrt Nick Lowe & Dave Edmunds & Rockpile
7 mrt Shades (rock & roll)
8 mrt Internationale Vrouwendag
9 mrt Cheap Trick, Captain Coke
10 mrt X-Ray Spex, Ivy Green
13 mrt Nederlands Blazers Ensemble & Koot & Bie
14 mrt Talentenshow
15 mrt D-Day met Tedje en de Flikkers, Utang
16 mrt Feestavond ter gelegenheid van 2000 jaar ellende met het Christendom
17 mrt Ian Gomm, Carlsberg
21 mrt asko Ensemble
22 mrt D-Day met Lizzards, Dave Allen Band
23 mrt George Thorogood & The Destroyers, Crown
24 mrt Salsa-avond met Salsa Amsterdam en Danswedstrijd
28 mrt Jango Edwards & Friends
29 mrt D-Day met New Adventures, Uncle Red Nose Band
30 mrt Jonathan Richman, Too Young

5 apr D-Day met Nits, Rousers
6 apr Inner Circle
7 apr Japan, Scène
10 apr asko Ensemble
11 apr Talentenshow
12 apr D-Day met Tapes
13 apr Superjones, Het Goede Doel
14 apr Nits
15 apr Herman Brood & His Wild Romance, Phoney & The Hardcore
18 apr Poëzie en Muziek
19 apr D-Day met 2 nieuwe Nederlandse groepen
20 apr Teaser, Speedtwins, Fairplay, Captain Coke
21 apr Bram Tchaikovsky, Ready Kilowatt
22 apr China Dag, debat
23 apr Johnny Winter
24 apr J. Geils Band
25 apr Flying Saucers
26 apr D-Day met 2 groepen
27 apr Feest li-jarig bestaan
28 apr Molukse Dag met Cheyenne, Neppy Noya, Daniël Sahuleka, Valley of Dolls, Boozy, Ka-seko, Massada, Lady Soul
29 apr Stichting Popmuziek Nederland

1 mei Politieke manifestatie van PvdA, PSP en PPR
2 mei Talentenshow met Latentetalentenband
3 mei D-Day met 2 groepen
4 mei No Dice, Vye
5 mei Kayak & Kaz Lux
8 mei Scholierendiscobaalcafê (alleen scholieren)
9 mei w-presentatie Carlsberg, feest, muziek van Carlsberg, Ton van der Meer
10 mei D-Day
11 mei Frankie Miller, Old Tennisshoes
14 mei asko Ensemble
15 mei zie 14 mei
16 mei Matchbox
17 mei D-Day met 2 groepen
18 mei Iggy Pop, Human League
19 mei Link Wray Band, Real Fifties
23 mei Poëzie Explosie (muziek & poëzie)
24 mei John Mayall, Blues Excuse
25 mei Gruppo Sportivo, Misters 27 mei Bil! Bruford
30 mei Poëzie Explosie
31 mei D-Day met Whizzguy, Inside Nïpples

1 jun Luilak Disco van 24-06 u.
2 jun Marmalade, Laughing Gas
6 jun Poëzie Explosie
7 jun D-Day Special met Cilinders, Rousers, White Honey
8 jun D-Day Special met New Adventures, Headline, Uncle Red Nose Band
9 jun D-Day Special met Filth, Rondo’s, Ivy Green
12 jun Scholierendiscobaalcafê
13 jun Talentengala
14 jun Scène
15 jun Members
16 jun Feest met Nieuw Amsterdams Peil
17 jun Joe Jackson
20 jun Skateboard demonstraties, Amsterdamse kampioenschappen, films
21 jun Dave Allen Band
22 jun Police
27 jun Pee Wee & The Specials
28 jun Crown
29 jun Merger, Easy (reggae)
30 jun Homobevrijdingsdag

3 jul Carlsberg
10 jul Superjones
11 jul Minny Pops, Case, Interior
12 jul Tapes, Rousers
13 jul B 52’s
14 jul Rubinoos, Itch
17 jul Jango & Friends
18 jul zie 17 jul
19 jul Tapes, Rousers
20 jul Freddy Fingers Lee
21 jul Eric Bell Band, Ready Kilowatt
24 jul Boozy
25 jul Geoff Cavander
26 jul Tapes, Rousers
27 jul Plant, Warren Harry
28 jul Fiesta Tropical
31 jul Scène

1 aug Trail
2 aug Tapes, Rousers
3 aug Elliot Murphy & Band, Danvil
8 aug Old Tennis Shoes
9 aug Dave Travis Bad River Band
11 aug Cultureel Programma Molukse Sport Federatie
14 aug Superjones
16 aug Itch, B.V.
17 aug Fisher
18 aug The Kid & The Hole In The Wall Band
21 aug Scène
22 aug Captain Coke
23 aug Itch, Rock Candy
24 aug Link Wray, Ready Kilowatt
25 aug zie 24 aug
28 aug Carlsberg
29 aug Agency
30 aug Meteors
31 aug Reggae Festival

1 sep Reggae Festival met o.a. Sugar Minott, Rico
4 sep Superjones
5 sep Trail
6 sep Uitholling Overdwars met Nasmak, Utang
7 sep Roger Chapman
8 sep asko Ensemble
11 sep Scène
12 sep Ze Popes, Minny Pops, Comsat Angels
13 sep Uitholling Overdwars met Noodweer en Doe Maar
14 sep Friends Roadshow met Pencil Peenie Zirkus
15 sep Friends Roadshow met Pencil Peenie Zirkus
(17 t/m 30 sep gesloten)

1 okt Lene Lovich
3 okt Lr-presentatie Tapes
4 okt D-Day met Bugs, Ruinators
5 okt Dr. Feelgood
6 okt One World Poetry Openingsmanifestatie
7 okt Inner Circle
8 okt Southside Johnny & The Asbury Jukes
10 okt rvKO disco, cabaret
13 okt spn i.s.m. Radio Bremen, üve-uitzending met Doe Maar, Tapes, Sammie America’s Gasphetti – Sinceros
17 okt Scène
18 okt D-Day met Inside Nipples, Storch
19 okt Blues Band
20 okt Motörhead
24 okt American Blues Legend ’79 met Eddie C. Campbell, Good Rockin’ Charles, Büty The Kid Emerson, Lester Davenport, Chico Chism, Little Smokey Smothers
25 okt D-Day met Sweet Revenge, Uncle Red Nose Band
26 okt Polo de Haas, Pierre Courbois & Willem Maat, apart en samen op synthesizer
27 okt Klaus Schulze & Arthur Brown 31 okt LP-presentaüe Girls Walk By

1 nov D-Day met Rondo’s, Sovjet Sex, Tandstickor Shocks
2 nov reo Speedwagon
3 nov Feestavond Goheba met Only Ones, Moon Martin, Vitesse
4 nov Fischer Z
– nov Moon Martin & The Ravens
7 nov Talentenshow
8 nov D-Day Special met White Honey
9 nov Feestavond tegen de lelijkheid van Nederland met o.a. Renate Rubinstein, Jan Blokker, Jan Terlouw, Louis van Gasteren, Andreas Bumier e.v.a.
11 nov asko Ensemble met Russisch programma
13 nov Werken Is Niet Leuk-Feest met punk, disco en politici
14 nov Scholierenavond met bands
15 nov D-Day met Sweet Revenge, Uncle Red Nose Band
16 nov Tourists
17 nov B 52’s, Lancee
21 nov Princess of Peace, singlepresentatie
22 nov D-Day met Darlenes
23 nov Avond rond Allen Ginsberg
25 nov Reinbert de Leeuw speelt Liszt
28 nov Cruisers
29 nov D-Day met Mecano, S.T.S.
30 nov Carolyn Mas, Lancee 1 dec Warren Harry, Ego

4 dec Talentenshow
6 dec D-Day met Outcast, Nasmak
7 dec Ruts, Bugs
8 dec Shirts, Attraction 10 (ma)+
11 (dó Het Laatste Nederlandse Punkweekend!
12 dec Jango & Friends Little Big Banned
13 dec D-Day met Misfits, Jan van der Grond
14 dec Garland Jeffreys, Superjones
15 dec XTC, Minny Pops
16 dec Boekenbeurs voor kleine uitgeverijen
17 (ma) +
18 (di) Het Laatste Nederlandse Punkweekend! met o.a. Rondo’s, Tandstickor Shocks, Ex, Work-mates, Zero Zero, Infexion
19 dec Poëzie Explosie met liefdespoëzie
20 dec D-Day
25 dec Black Arts Group
27 dec D-Day met Nits, Cilinders
28 dec Feest